Vinitas, k.s.

luxusní španělská, francouzská a italská vína

Ať jste znalec vína, sommeliér, který vybírá vína pro restauraci či vinotéku, nadšený milovník tohoto ušlechtilého moku, gurmán, či si jen občas rádi dopřejete příjemné víno, věříme, že v naší nabídce naleznete vína, která rozhodně potěší Vaše smyslové buňky. Společnost Vinitas dbá na to, aby nabízela pouze vybraná exkluzivní vína ověřené kvality za příznivé ceny.

Proto spolupracujeme přímo s vinařstvími, kde víno vzniká, a o kterých jsme přesvědčeni, že dokáží mít dostatečnou kontrolu kvality při výrobě svých vín a současně zachovat rozumné ceny. Současně důsledně dbáme na to, aby vína, která nabízíme, byla vždy vhodně skladována a dále rozvíjela svůj potenciál. Skladování vín v našich prostorách proto probíhá v ideálních podmínkách. Jen tak můžeme garantovat, že všechna naše vína pro Vás budou opravdovou lahůdkou a přinesou Vám očekávaný požitek.

Připravili jsme pro Vás sortiment přibližně osmdesáti druhů vín, která však představují reprezentativní vzorek stylů vín – od lehkých bílých vín až po tělnatá červená vína. Naše vína Vás okouzlí širokou paletou vůní a chutí. Spektrum cenových relací činí naše vína snadno dostupná pro široký okruh potenciálních zákazníků. V naší nabídce italských vín samozřejmě nechybějí perly italského a rovněž světového vinařství jako Brunello di Montalcino, Barolo, či v poslední době stále oblíbenější Barbaresco, která budou důstojným doprovodem při oslavě významnějších příležitostí či vítaným exkluzivním dárkem pro Vaše klienty.

Ostatně charakteristiku a styl našich vín poznáte daleko lépe až skutečným ochutnáním než slovním popisem. Naše vína se totiž nejraději představují sama. Neboť již po staletí platí staré známé úsloví "Ve víně je pravda". Tak tedy "in vino VERITAS", v našem případě "in vino VINITAS".

Budeme rádi, pokud Vám naše vína zachutnají a budete se k nám dále s důvěrou vracet a doporučíte nás svým známým.

Adresa

  • Ulice: Chrustenice 213
  • PSČ: 26712
  • Město: Loděnice
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Země: Česká republika

Kontakt

  • Telefon: +420 776827593
  • E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 27245489
  • DIČ: CZ27245489
No Internet Connection